Регистрирани играчи

 

 

СТАТУС   ID Натпреварувач Екипа Двојна регистрација Лекарски преглед Валидност на лекарски преглед Категорија 2021
  1 Рубинчо Ристески  Полиоспорт       SEN
А 2 Христијан Јовановски  Без клуб       SEN
А 3 Алeксандар Марковиќ Вардар    18.09.2020  1 година SEN
А 4 Раиф Рустемовски  Младост 96       U-21
А 5 Теодор Кировски  Младост    09.09.2020   1 година SEN
А 6 Живко Апостолоски Вардар   25.09.2020  1 година SEN
А 7 Филе Матевски Вардар   14.09.2020   1 година SEN
  8 Маријан Павиќ Вардар       SEN
А 9 Ненад Бошев Вардар   16.10.2019   1 година  SEN
А 10 Кристијан Станојковски Младост 96   28.02.2020  1 година SEN
А 11 Александар Рикалоски Младост 96   04.09.2020  1 година U-21
А 12 Петар Костовски Младост 96   07.09.2020  1 година SEN
А 13 Андреј Лашкоски Младост 96   04.09.2020  1 година  SEN
А 14 Марио Апостолоски Младост 96       SEN
А 15 Лука Огненоски Младост 96 Струга 15.09.2020 1 година U-15
А 16 Бранислав Миленковиќ Вардар       SEN
А 17 Бобан Лашкоски Младост 96   03.09.2020 1 година SEN
А 18 Иван Танески Младост 96       U-18
А 19 Наум Наумоски Младост 96       U-18
А 20 Камелија Стојческа Младост 96   18.09.2020 1 година U-15
А 21 Филип Јанчески Младост 96       U-15
А 22 Никола Здравески Младост 96   14.10.2019 1 година U-12
А 23 Давид Богданоски Младост 96   16.10.2019 1 година U-18
А 24 Марко Стојаноски Младост 96   10.10.2019 1 година U-15
  25 Димитар Мијајлески Младост 96   31.10.2019 1 година U-18
А 26 Тамара Глигуроска Младост 96       U-18
  27 Давид Здравески Младост 96       U-18
А 28 Давор Матракоски Младост 96   03.10.2019 1 година SEN
А 29 Николче Стојановски Младост 96   14.09.2020 1 година U-15
  30 Дејан Оцокољиќ  Младост        SEN
А 31 Александар Штаргоски Младост     07.09.2020 1 година  SEN
А 32 Зоран Јованоски  Младост    15.09.2020 1 година SEN
А 33 Ѓоко Јочкоски  Младост    16.09.2020 1 година SEN
А 34 Никола Вучковиќ Работнички       SEN
А 35 Сашо Стојановски Работнички   07.09.2020 1 година SEN
А 36 Васко Манасијески Работнички   01.09.2020 1 година SEN
А 37 Христијан Јованов Рисови   17.09.2020 1 година SEN
А 38 Горјан Никифоровски Работнички   04.09.2020  1 година SEN
А 39 Живко Петрески Работнички       U-15
А 40 Александар Петрески Работнички       U-15
А 41 Дарко Пандевски Работнички       SEN
А 42 Дарко Дуридански Работнички       SEN
А 43 Марко Вучковиќ Работнички       SEN
А 44 Ѓорѓи Томовски Работнички       SEN
А 45 Масимо Гически Работнички       U-12
А 46 Слободан Јанев Работнички       SEN
А 47 Андреј Стојановски Крива Паланка Работнички 07.9.2020 1 година U-15
  48 Гоце Димоски Радовиш       SEN
А 49 Венко Стојанов Радовиш   11.09.2020    1 година   SEN
  50 Милчо Чачаров Радовиш       SEN
  51 Саре Сарафилоски Радовиш       SEN
А 52 Марјан Крстев Радовиш   11.09.2020     1 година   SEN
  53 Љупчо Попов Радовиш       SEN
А 54 Слободан Грковски НЕЦ 1   09.09.2020  1 година  SEN
А 55 Мирослав Симиќ НЕЦ 1   09.09.2020 1 година SEN
А 56 Димче Ташковски Студент       SEN
А 57 Ристо Темелков Вардар       SEN
А 58 Роберт Михајловски НЕЦ 1   09.09.2020 1 година SEN
  59 Ване Барбареев УГД       SEN
  60 Кирил Барбареев УГД       SEN
  61 Филип Кангалов УГД       U-15
  62 Игор Саздов УГД       SEN
  63 Дамјан Бигорски УГД       U-15
  64 Трајче Барбареев УГД       U-18
  65 Борјана Динушева УГД       U-15
  66 Ана Ѓорѓиева УГД       U-21
  67 Бојана Кангалова УГД       U-12
  68 Вероника Барбареева УГД       U-12
А 69 Сашко Богатинов Шампион ФА   09.09.2020 1 година SEN
А 70 Филип Младеновски Шампион ФА   09.09.2020 1 година SEN
А 71 Александар Кралев Шампион ФА   09.09.2020 1 година SEN
А 72 Дамјан Стојчев Шампион ФА   09.09.2020 1 година U-21
А 73 Лука Стојчев Шампион ФА   09.09.2020 1 година U-15
А 74 Зоран Димитријевски Шампион ФА   09.09.2020 1 година SEN
А 75 Мила Штркова Шампион ФА   09.09.2020 1 година U-21
А 76 Иван Богатинов Шампион ФА   09.09.2020 1 година U-18
А 77 Вили Ангелов Борец ТИМ   03.09.2020 1 година SEN
А 78 Ване Трајковски Борец ТИМ    14.09.2020   1 година  SEN
А 79 Војо Младеновиќ Борец ТИМ   03.09.2020 1 година SEN
А 80 Ангел Симовски Борец ТИМ   03.09.2020  1 година SEN
А 81 Деан Тодоров Дебар Маало   16.09.2020 1 година SEN
А 82 Војдан Тодоров Дебар Маало   16.09.2020 1 година U-18
А 83 Јован Тодоров Дебар Маало   16.09.2020 1 година SEN
А 84 Игор Николовски Дебар Маало   24.2.2020 1 година SEN
А 85 Боро Варошлија Дебар Маало   16.09.2020 1 година SEN
А 86 Милорад Трајков Дебар Маало   20.11.2019 1 година SEN
А 87 Томислав Дворник Дебар Маало       SEN
А 88 Зоран Христов Кочани    09.09.2020 1 година SEN
А 89 Сашко Тодосиев Кочани     09.09.2020  1 година SEN
А 90 Ѓорѓи Христов Кочани    09.09.2020 1 година SEN
А 91 Славко Ефремов Кочани    09.09.2020 1 година SEN
А 92 Благој Димов Кочани    09.09.2020 1 година SEN
А 93 Влатко Паунов Кочани     1 година SEN
А 94 Марјанчо Митевски Кочани     1 година SEN
А 95 Мартин Стаменковски Крива Паланка 2007   04.09.2020   1 година  SEN
А 96 Филип Koстадиновски  Крива Паланка 2007     1 година SEN
А 97 Игор Koстадиновски  Крива Паланка 2007       SEN
А 98 Игор Јовановски Крива Паланка 2007   04.09.2020  1 година  SEN
А 99 Петар Митков Крива Паланка 2007    20.08.2020 1 година SEN
А 100 Мики Петковски Крива Паланка 2007   12.09.2020 1 година SEN
А 101 Симе Стефановски Крива Паланка 2007       SEN
А 102 Андреја Станојковски Крива Паланка 2007       SEN
А 103 Тоше Гроздановски Мултитекс    18.09.2020 1 година SEN
А 104 Томе Ангеловски Мултитекс    18.09.2020 1 година SEN
А 105 Благој Бошевски Мултитекс    18.09.2020 1 година SEN
А 106 Александар Нолевски Мултитекс     18.09.2020  1 година SEN
А 107 Анто Андријаниќ Мултитекс       SEN
А 108 Даниел Главевски Зхоу  Мултитекс    18.09.2020 1 година U-18
А 109 Зоран Трајковски Пошта 2   02.09.2020 1 година SEN
А 110 Филип Терзиовски Пошта 2   02.09.2020 1 година SEN
А 111 Љупчо Јордановски Пошта 2   02.09.2020 1 година SEN
А 112 Бојан Богдановски Пошта 2   27.2.2020 1 година SEN
А 113 Баки Тасим Пошта 2   02.09.2020 1 година SEN
А 114 Методиј Бужаровски Пошта 2       U-21
А 115 Никола Поповски Струга   15.09.2020  1 година SEN
А 116 Робертино Попоски Струга     1 година SEN
А 117 Емил Поповски Струга     1 година SEN
А 118 Перо Дејкоски Струга     1 година SEN
А 119 Енѓелуш Бајрами Струга     1 година SEN
А 120 Гоце Тошески Струга    15.09.2020 1 година SEN
А 121 Пеце Јованоски Струга    15.09.2020 1 година SEN
А 122 Мартин Калески Струга       15.09.2020   1 година SEN
А 123 Методија Иваноски Струга     1 година SEN
А 124 Миле Митрески Струга     15.09.2020  1 година SEN
А 125 Милош Миленковиќ НЕЦ 2   11.08.2020  1 година SEN
А 126 Димитрие Жоговски НЕЦ 2   24.09.2020 1 година SEN
А 127 Сашо Љамов НЕЦ 2   07.09.2020  1 година SEN
А 128 Горан Тиловски НЕЦ 2    26.12.2019 1 година SEN
А 129 Ненад Тиловски НЕЦ 2   31.08.2020 1 година U-15
А 130 Борис Секулов Астраион    10.09.2020  1 година  U-15
А 131 Томе Милев Астраион    10.09.2020  1 година U-18
  132 Филип Атанасов Астраион       U-18
А 133 Ивана Иванова Астраион    10.09.2020   1 година U-21
А 134 Ангела Атанасова Астраион    10.09.2020   1 година  U-18
А 135 Верица Преметарова Астраион       U-18
А 136 Гордана Вангелова Астраион   10.09.2020 1 година U-18
А 137 Александра Томова Астраион   10.09.2020 1 година U-18
А 138 Славе Југовски Астраион   10.09.2020  1 година  U-15
А 139 Јован Ковачовски Берово   18.10.2019 1 година SEN
А 140 Изабела Ковачовска Берово   16.10.2019 1 година U-15
А 141 Панче Здравков Берово       SEN
А 142 Горан Кракутовски Берово       SEN
А 143 Љупчо Видински Берово   18.10.2019 1 година SEN
А 144 Антонио Аврамски Берово   18.10.2019 1 година U-15
А 145 Димитар Муцунски Берово       U-15
А 146 Андреј Петрушев Берово   18.10.2019 1 година U-15
А 147 Горан Петрушев Берово   18.10.2019 1 година U-18
А 148 Сара Чипевска Берово   16.10.2019 1 година U-18
А 149 Михаела Чипевска Берово   16.10.2019 1 година U-18
А 150 Бојан Александровски Берово       U-21
А 151 Дејан Калаџиски Берово       SEN
А 152 Евгенија Пармачка Берово   16.10.2019 1 година U-18
А 153 Андреј Печински Берово   18.10.2019 1 година U-21
А 154 Ангел Гриовски Берово       SEN
А 155 Александар Мирчовски Берово       U-21
А 156 Милан Тасевски Берово       U-21
А 157 Дејвид Костадиновски Берово   18.10.2019 1 година U-18
А 158 Леонид Гошев Винспин    09.07.2020 1 година U-21
А 159 Даниел Атанасов  Винспин    04.09.2020 1 година U-18
А 160 Петар Мицов  Винспин   25.09.2020  1 година U-18
А 161 Лука Серафимовски  Винспин   04.09.2020   1 година  U-18
А 162 Антонио Пецов  Винспин   28.10.2019 1 година U-21
  163 Бојан Јованов  Винспин       U-15
А 164 Билјана Младенова Градба Промет   18.09.2020   6 месеци SEN
А 165 Дијана Ристовска Градба Промет   16.09.2020 1 година SEN
А 166 Добринка Сотирова Градба Промет    18.09.2020   6 месеци  U-21
А 167 Јована Гркова Градба Промет       U-12
А 168 Цветанка Камчевска Градба Промет       U-12
А 169 Александар Стојанов Градба Промет   25.2.2020 1 година U-18
А 170 Мартин Гогов Градба Промет       U-21
А 171 Андре Давчев Градба Промет   04.03.2020 1 година U-15
А 172 Филип Арсовски Кратово    14.09.2020   1 година  SEN
А 173 Зоран Тоневски Кратово    14.09.2020  1 година SEN
А 174 Игорче Петровски Кратово    14.09.2020  1 година SEN
А 175 Дејан Илиевски Кратово    14.09.2020  1 година SEN
А 176 Јовица Бадиковски Кратово    14.09.2020  1 година SEN
А 177 Антонио Крстевски Крива Паланка   11.09.2020  1 година U-18
А 178 Александар Јакимовски Крива Паланка    11.09.2020   1 година  U-15
А 179 Дејвид Пешовски Крива Паланка      1 година  U-12
А 180 Јорданчо Миневски Крива Паланка    11.09.2020     1 година   SEN
А 181 Ана Стојановска Крива Паланка    14.09.2020     1 година   U-18
А 182 Сара А.Стојановска Крива Паланка    14.09.2020    1 година   U-15
А 183 Сара С.Стојановска Крива Паланка Работнички   07.09.2020   1 година U-18
А 184 Деспина Ристовска Крива Паланка     11.09.2020     1 година  U-18
А 185 Николина Дојчиновска Крива Паланка       U-12
А 186 Никола Дојчиновски Крива Паланка       U-12
А 187 Амелиа Уце Крива Паланка   11.09.2020  1 година SEN
А 188 Teодор Волкановски Крушево Младост 15.09.2020 1 година U-18
  189 Иле Јованоски Крушево   25.9.2019 1 година U-15
А 190 Нико Доага Крушево   23.09.2020 1 година U-18
А 191 Сотир Габелоски Крушево   17.09.2020 1 година SEN
А 192 Васе Богоеска Крушево   27.9.2019 1 година U-18
А 193 Фани Јованоска Крушево   17.09.2020 1 година U-12
А 194 Софија Хасану Крушево   23.09.2020 1 година U-15
А 195 Емилија Марковска Крушево   17.09.2020 1 година U-15
  196 Благица Ристеска Крушево       U-21
А 197 Страшко Коцевски Куманово   02.10.2019 1 година SEN
А 198 Сашо Димковски Куманово       SEN
А 199 Давор Стојановски Куманово   12.10.2019 1 година SEN
А 200 Игор Маневски Куманово   18.8.2020 1 година SEN
А 201 Слободан Јаневски Куманово   01.10.2019 1 година SEN
А 202 Стефан Станковски Куманово   30.9.2019 1 година U-15
А 203 Андреј Васевски Куманово   29.7.2020 1 година U-15
А 204 Ведран Рангелов Куманово   18.8.2020 1 година U-15
А 205 Гого Нешковски Куманово   07.10.2019 1 година U-12
А 206 Лука Дворник Рисови   02.9.2020 1 година U-15
  207 Мемет Сулејмани Рисови       U-12
  208 Марија Стојановска Рисови       U-12
А 209 Никола Ѓурчевски Рисови       U-15
А 210 Филип Милковски Рисови       U-12
А 211 Давид Иванов НЕЦ 2       U-15
  212 Ива Саздовска Рисови       U-15
А 213 Сашо Смолиќ Рисови   17.09.2020 1 година SEN
А 214 Матеја Смолиќ Рисови   17.09.2020 1 година U-12
А 215 Милан Петрески Вардар   10.09.2020   1 година SEN
А 216 Милан Додевски Рисови   25.08.2020 1 година U-18
А 217 Јелена Јокиќ Рисови       SEN
А 218 Ана Марија Димитрова Рисови    24.09.2020  1 година  U-21
А 219 Ива Димитриевска Рисови   22.08.2020 1 година U-21
А 220 Бојана Михајловска Рисови    21.08.2020   1 година  U-21
А 221 Стефчо Ристовски Саса   05.09.2020  1 година  SEN
А 222 Бобан Спасевски Саса   05.09.2020  1 година  SEN
А 223 Гоце Стојановски Саса   05.09.2020  1 година  SEN
А 224 Иван Крстевски Саса   05.09.2020  1 година  SEN
А 225 Перо Веселиновски Саса   05.09.2020  1 година  SEN
А 226 Тодор Барабановски Струмица       SEN
А 227 Бранко Илишев Струмица       SEN
А 228 Иван Изов Струмица       SEN
А 229 Делистан Мустафов Струмица       U-21
А 230 Кенан Асанов Астраион   08.10.2019 1 година U-18
А 231 Танер Мамишев Струмица   15.09.2020 1 година U-15
А 232 Ивана Ѓеорѓиева Струмица   11.09.2020 1 година U-15
А 233 Елена Ѓеорѓиева Струмица   11.09.2020 1 година U-15
А 234 Марија Бабулова Струмица   08.10.2019 1 година U-15
А 235 Ивана Маркова Струмица   07.11.2019 1 година U-15
А 236 Драган Шкоф Студент       SEN
А 237 Александар Арсов Студент       SEN
А 238 Горазд Ристовски Студент       SEN
А 239 Марјан Аврамовски Студент       SEN
А 240 Часлав Илиев Студент       SEN
А 241 Илми Насуф Шуто Оризари 1    22.09.2020 1 година  SEN
А 242 Енрико Бељур Шуто Оризари 1       U-21
А 243 Мартин Мустафа Шуто Оризари 1   21.09.2020  1 година  SEN
А 244 Даниел Идриз Студент       SEN
А 245 Матеја Франовски Топспин Плус       SEN
А 246 Стефан Симеонов Топспин Плус Вардар 09.09.2020 1 година U-18
А 247 Борјан Цветковски Топспин Плус   09.09.2020 1 година U-18
А 248 Златко Крстевски Хепи   09.09.2020 1 година SEN
А 249 Игор Тодосиев Хепи   09.09.2020 1 година SEN
А 250 Љупчо Стаменков Хепи   09.09.2020 1 година SEN
А 251 Костадинчо Атанасов Хепи   09.09.2020 1 година SEN
  252 Тоше Стојановски Хепи       SEN
А 253 Борче Талевски Евро Спин   03.10.2019 1 година SEN
А 254 Кирил Тасевски Евро Спин   18.09.2020   1 година SEN
А 255 Тоде Ристов Евро Спин       SEN
  256 Кристијан Петковиќ Евро Спин       SEN
А 257 Горан Колевски Евро Спин       SEN
А 258 Менде Јовановски Евро Спин       SEN
А 259 Николче Видоевски Евро Спин       SEN
А 260 Лука Тодоровски Евро Спин       U-15
А 261 Антонио Вељановски Евро Спин       U-18
А 262 Марко Лозановски Евро Спин       U-15
А 263 Фадил Мемиќ Патриоти   01.09.2020 1 година SEN
  264 Тони Андревски Патриоти   04.10.2019 1 година SEN
А 265 Амар Балтиќ Патриоти Борец ТИМ 01.09.2020 1 година U-18
А 266 Хидајет Мемиќ Патриоти    01.09.2020  1 година  U-15
А 267 Алтај Дурмиш  Шуто Оризари 2   08.1.2020 1 година SEN
  268 Јохан Идриз Шуто Оризари       SEN
А 269 Рамондо Јашар  Шуто Оризари 2       SEN
  270 Орнела Салимовска Шуто Оризари       SEN
А 271 Елез Бајрам Шуто Оризари 2       U-15
А 272 Касум Бекир Шуто Оризари 2       SEN
А 273 Шабан Зумберов Шуто Оризари 2       SEN
А 274 Шевкет Зијади Шуто Оризари 2       U-18
  275 Џасмир Фејзула Шуто Оризари       SEN
А 276 Судахан Умер Шуто Оризари 1   11.12.2019 1 година SEN
А 277 Иво Мартиноски  Студент 2 Телеком НЕЦ 20.02.2020 1 година  U-21
А 278 Славчо Спасеноски  Студент 2   31.10.2019 1 година SEN
А 279 Стрезо Јованоски  Студент 2       SEN
  280 Доријан Трајкоски Младост 96       U-12
  281 Иринеј Трајкоски Младост 96       U-12
  282 Александар Ацевски Патриоти   04.10.2019 1 година SEN
  283 Сеад Балтиќ Патриоти   01.09.2020 1 година SEN
А 284 Ѓорѓиј Секулоски Студент 2       U-15
  285 Петар Костоски Рисови   23.9.2019 1 година U-12
А 286 Умут Алиев Струмица   15.09.2020 1 година U-18
А 287 Давид Јоноски Младост 96   30.09.2019 1 година U-12
А 288 Ангел Алексоски Младост 96   09.10.2019 1 година U-15
А 289 Кристијан Киров Работнички       U-12
  290 Марија Котеска Крушево       U-12
А 291 Кирил Мукаетов Градба Промет   21.09.2020 4 месеци U-15
А 292 Иван Милков Градба Промет   05.03.2020 1 година U-15
  293 Димитар Баџаков Астраион       U-18
А 294 Панче Арсов Хепи   09.09.2020  1 година  SEN
А 295 Зоран Нешкевски Берово       SEN
А 296 Мартин Нешкоски Работнички   24.10.2019 1 година U-15
  297 Мила Саздовска  Рисови       U-15
А 298 Павле Милошевски Рисови   17.12.2019 1 година U-15
А 299 Филип Ангела Евроспин       U-15
  300 Јован Станковски Рисови       U-15
А 301 Оран Искендер Шуто Оризари 2    28.09.2020  1 година  U-15
А 302 Рикардо Бељур Шуто Оризари 2   17.11.2019 1 година U-18
А 303 Сафет Ќамил Шуто Оризари 2    21.09.2020  1 година U-15
А 304 Сефо Мурат Шуто Оризари 2       U-18
А 305 Давид Давитковски Крива Паланка       U-12
  306 Аднан Сулејман Шуто Оризари       U-15
  307 Милаим Мустафа Шуто Оризари       U-15
А 308 Исеин Латиг Шуто Оризари 2       U-15
  309 Џеват Селимовски Шуто Оризари       U-15
А 310 Вецко Соколовски Крушево   23.09.2020 1 година U-18
А 311 Дарио Веселиновски Саса       U-12
А 312 Давид Ангеловски Саса       U-18
А 313 Ерик Арсов Саса       U-12
А 314 Гоце Ивановски Саса       SEN
А 315 Христијан Стојковски Саса       SEN
А 316 Лука Стојановски Саса       U-12
А 317 Лука Величковски Саса       U-18
А 318 Михаил Милковски Саса       U-12
А 319 Мимоза Стојковска Саса       SEN
А 320 Симона Ангеловска Саса       SEN
А 321 Тоше Анастасовски Саса       SEN
А 322 Виктор Ѓорѓиевски Саса       SEN
А 323 Димитар Арсов Хепи   09.09.2020 1 година SEN
А 324 Ина Николовска Крива Паланка 2007       U-12
А 325 Павел Јосимовски Крива Паланка 2007       U-12
А 326 Јован Јосимовски Крива Паланка 2007       U-12
А 327 Јована Стаменковска Крива Паланка 2007       U-12
А 328 Лука Стаменковски Крива Паланка 2007   04.09.2020   1 година U-12
А 329 Ева Јакимовска Крива Паланка 2007       U-12
А 330 Јован Коминивски Евроспин       U-21
А 331 Даниел Ѓокановски Евроспин    20.02.2020  1 година SEN
А 332 Ангела Алексовска Крива Паланка 2007       U-12
А 333 Михаел Станковски Крива Паланка 2007       U-12
А 334 Никола Марковски Студент 2   05.3.2020   1 година SEN
А 335 Стефан Костадиновиќ Младост 96   20.05.2020    1 година SEN
А 336 Ивица Кондев Топспин Плус   09.09.2020     1 година  SEN
А 337 Моника Стајковска Берово   23.1.2020   1 година U-12
А 338 Кристијан Џалевски Берово   23.1.2020   1 година U-15
А 339 Сара Ризовска Берово   24.1.2020   1 година U-12
А 340 Александар Перовски Берово   24.1.2020   1 година U-12
  341 Илија Ризовски Берово   23.1.2020   1 година U-15
А 342 Ристе Боболински Берово       SEN
А 343 Александар Гапковски Студент       U-18
А 344 Георгиј Стојаноски Студент       U-12
А 345 Михаил Стојаноски Студент       U-15
А 346 Јаков Стојаноски Студент       U-12
А 347 Кристијан Каламадевски Берово   23.1.2020 1 година U-12
А 348 Александар Демјански Берово       SEN
А 349 Благица Печинска Берово   23.1.2020 1 година U-12
А 350 Бојан Мустачки Берово   28.1.2020 1 година U-15
А 351 Александар Печински Берово   28.1.2020 1 година U-15
  352 Атанас Вуксанов Берово       U-12
А 353 Леонарда Ковачовска Берово       SEN
  354 Андреј Самарџиски Берово       U-12
А 355 Леонид Гидалов Студент   28.1.2020 1 година U-12
А 356 Лена Гидалова Студент   28.1.2020 1 година U-12
А 357 Кристијан Јаковчевски Студент       U-15
А 358 Димитар Петровски Мултитекс   07.2.2020 1 година U-21
А 359 Томи Јованов Студент       U-21
А 360 Сара Зафировска Студент       U-18
А 361 Петар Јуришиќ Студент   27.11.2019 1 година U-15
А 362 Матеј Мајсторски Студент       U-18
А 363 Влатко Гурев Градба Промет   04.3.2020 1 година U-15
А 364 Петар Мукаетов Градба Промет   27.2.2020 1 година U-15
А 365 Ѓорѓе Бораниев Радовиш   11.09.2020  1 година SEN
  366 Катарина Лаура Михајлов Без Клуб       U-18
А 367 Ненад Диниќ Студент       SEN
А 368 Филип Алавантијоски Младост 96   06.03.2020 1 година U-15
А 369 Петар Кочомилески Младост 96   10.03.2020 1 година U-18
А 370 Трајче Икономов Борец ТИМ   11.09.2020  1 година U-21
А 371 Марио Доневски Студент 2       SEN
А 372 Благој Богатинов Шампион ФА   09.09.2020  1 година  U-12
А 373 Анета Станковска Градба Промет   24.09.2020  1 година  SEN
А 374 Кристијан Бирдевски Соколана 2020       SEN
А 375 Давид Бирдевски Соколана 2020       SEN
А 376 Горан Дишковски Соколана 2020       SEN
А 377 Ален Балтиќ Патриоти    01.09.2020   1 година   SEN
А 378 Атанас Ципушев Радовиш      11.09.2020      1 година    U-12
А 379 Катерина Даова Радовиш     11.09.2020    1 година   U-21
А 380 Дарко Мирчевски Борец ТИМ    03.09.2020 1 година SEN
А 381 Бени Џеладин Шуто Оризари 2   18.09.2020  1 година U-18
А 382 Исеин Латив Шуто Оризари 2       U-15
А 383 Андреј Анџиев Младост 96   15.09.2020    1 година  U-15
А 384 Трајче Маркоски Младост 96   10.09.2020    1 година  U-12
А 385 Глигор Доневски Куманово   25.09.2020   1 година U-15
А 386 Борис Христов Кочани   09.09.2020    1 година  SEN
А 387 Кристијан Митевски Кочани       U-21
А 388 Алекс Андов Кочани       U-18
А 389 Рамадан Алим Шуто Оризари 2       U-18
А 390 Алмир Ибраим Шуто Оризари 2       U-21
А 391 Роберт Стаменковски Крива Паланка    11.09.2020   1 година SEN
А 392 Марко Ложаноски Струга       U-18
А 393 Даниел Маркоски Струга       SEN
А 394 Трајан Ѓурчиноски Струга       U-21
А 395 Давор Поповски Струга       U-18
А 396 Кан Груби Рисови       U-15
А 397 Иван Атанасов Астраион   10.09.2020  1 година  SEN
А 398 Верица Целески Астраион   10.09.2020  1 година  SEN
А 399 Ани Андреева Астраион       SEN
 А 400 Добри Думевски Евроспин    11.09.2020  1 година  SEN 
А 401 Иван Момировски Дебар Маало       U-18
А 402 Ефстатиос Стаматиоу Дебар Маало       U-18
А 403 Никола Арсовски Дебар Маало       U-18
А 404 Љупчо Треновски Берово       U-12
А  405  Илија Пашовски Берово       SEN
 А 406  Александар Стојанов Студент 2       SEN
 А 407 Сара Јанева Струмица   11.09.2020   1 година  U-21
 А 408  Бранимир Кубелка НЕЦ       SEN 
               

 

 

                        * - СТРАНЕЦ

Пинг-Понг Федерација на Македонија © 2018 . All Rights Reserved. веб дизајн & хостинг www.Acvilla.eu.mk

Пребарај